Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KULTURA KIELCE

Zaprezentowali swoje talenty

czwartek, 19 stycznia 2017 16:34

Uczniowie klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z niepełnosprawnością intelektualną zaprezentowali  swoje talenty. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Kielcach już po raz drugi zorganizował  Świętokrzyski Szkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Utworów Bożonarodzeniowych – CHOINEK BLASK. 

 

Kolędowania ciąg dalszy

czwartek, 12 stycznia 2017 18:46

W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach mogliśmy wysłuchać najpiękniejszych bożonarodzeniowych pieśni. Podczas „Koncertu Kolęd i Pastorałek” wykonane zostały nie tylko te tradycyjne, od lat doskonale znane utwory.

Wspólne kolędowanie

czwartek, 12 stycznia 2017 11:58

12 stycznia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek.  Podczas wydarzenia, które swoją artystyczną wymową nawiązuje do świątecznej tradycji, nie zabraknie Księdza Biskupa Mariana Florczyka. Podczas imprezy będzie można wziąć udział we wspólnym kolędowaniu wraz z duchownym oraz posłuchać występu zespołu Pozytywnie Nakręceni oraz grupy Uśmiech. Odautorska kolędę zaprezentują przed przybyłymi także policjanci z Wojewódzkiej Komendy Policji.

 

 

"Żołnierskie kolędowanie" podsumowane

piątek, 06 stycznia 2017 21:47

- Podczas przesłuchań byliśmy zaskoczeni, że jest tyle osób, którym chce się coś robić… i do tego robić tak pięknie – tymi słowami przewodniczący jury -Leszek Ślusarski podsumował II Festiwal Kolęd i Pastorałek „Żołnierskie kolędowanie”. W święto Trzech Króli odbyła się uroczysta gala finałowa podczas której zaprezentowali się laureaci tegorocznej edycji konkursu.

Przed nami finał żołnierskiego kolędowania

piątek, 06 stycznia 2017 13:30

Przed nami finał Festiwalu Żołnierskich Kolęd i Pastorałek. Laureatów konkursu poznamy 6 stycznia podczas gali finałowej  w Kościele Garnizonowym w Kielcach.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay