Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

KULTURA KIELCE

Seniorzy mają taniej

wtorek, 10 stycznia 2017 11:16

Taniej do kina, muzeum, na basen czy kręgielnię. W Skarżysku-Kamiennej ruszył system zniżek dla osób po sześćdziesiątce. Skarżyski Program Senioralny realizowany jest przez tamtejszy urząd miasta wraz z partnerami, którzy dla wybranej grupy konsumentów zdecydowali się obniżyć ceny swoich usług o kilkanaście procent. 

Nauka sama się broni

poniedziałek, 09 stycznia 2017 15:23

O komercjalizacji wyników badań naukowych dużo się mówi. Skarżyska spółka Mesko przeszła od słów do czynów i powołała Centrum Innowacji i Wdrożeń, które ma wykorzystywać potencjał naukowy polskich inżynierów w branży zbrojeniowej. Jak ma to wyglądać w praktyce?

2017 rok będzie drugim, w którym będzie realizowany program odpracowywania zaległości czynszowych w Skarżysku-Kamiennej – poinformował tamtejszy Urząd Miasta. W ub. r. w ciągu kilku miesięcy najemcy lokali komunalnych odpracowali swoje długi na łączną kwotę ponad 70 tys. złotych.

Świątecznie w Skarżysku

czwartek, 08 grudnia 2016 12:13

Zapaleniem światełek na miejskiej choince przed dworcem kolejowym rozpocznie się w piątek (9.12) w Skarżysku-Kamiennej sezon przedświąteczny. Impreza rozpocznie się po zmroku o 16:30. Nie zabraknie także spotkania ze Św. Mikołajem oraz innych atrakcji.

Inicjatywa dla seniorów w Skarżysku

poniedziałek, 05 grudnia 2016 12:15

Powstaje Skarżyski Program Seniora. Prezydent miasta nad Kamienną zaprasza lokalnych przedsiębiorców, lekarzy itp. do włączenia się do inicjatywy w charakterze partnera poprzez udzielenie bonifikaty na zakup towarów i usług w swoich placówkach.

Kilka propozycji kulturalnych na początek listopada

poniedziałek, 31 października 2016 10:10

Kunów, Skarżysko-Kamienna, Kielce – przedstawiamy kilka propozycji na początek listopada. Z nutką jazzu i malarstwa. Zapraszamy.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay