Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

KULTURA KIELCE

Ponad tydzień pozostał do kieleckiej premiery filmu pt. „Wyklęty” Konrada Łęckiego. Twórcy obrazu krótko podsumowali prace i podzielili się opowieściami o produkcji. Co obraz w reżyserii człowieka z naszej ziemi dał artystom?

Będzie drugi klip do „Wyklętego”

sobota, 18 lutego 2017 11:38

Film kieleckiego reżysera Konrada Łęckiego oficjalnie będą promowały aż dwa utwory muzyczne. Na początku lutego w sieci pojawił się klip do kawałka pod tytułem „Pytasz synku” w wykonaniu rapera Lukasyno, który nawiązuje do filmu pt. „Wyklęty”. Kolejny teledysk zaprezentowany zostanie w przyszłym tygodniu podczas konferencji prasowej na temat nadchodzącej premiery.

Kielecka produkcja filmowa już po pokazie dla prasy. W Warszawie odbyła się przedpremierowa projekcja „Wyklętego” w reżyserii Konrada Łęckiego dla przedstawicieli ogólnopolskich mediów, która spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Według relacji produkcja i jej twórcy nagrodzeni zostali brawami, co ponoć rzadko zdarza się na tego typu pokazach.

„Wyklęty” już za miesiąc

piątek, 10 lutego 2017 16:42

Miesiąc pozostał do premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji kina niezależnego. 10 marca na srebrne ekrany w całym kraju wejdzie „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego. Film przedstawia dramat żołnierzy, którzy po wojnie nie rzucili broni i sprzeciwili się nadciągającemu ze wschodu komunizmowi. U kieleckiego reżysera występują między innymi Marcin Kwaśny, Piotr Cyrwus czy Marek Siudym.

Mamy oficjalny zwiastun!

czwartek, 26 stycznia 2017 01:02

Wreszcie ujrzał światło dzienne oficjalny zwiastun najbardziej wyczekiwanej produkcji o żołnierzach niezłomnych. Dystrybutor Kondrat-Media opublikował 2-minutowy materiał zapowiadający „Wyklętego” w reżyserii kielczanina Konrada Łęckiego.

[AUDIO]Superprodukcja Łęckiego niedługo w kinach

poniedziałek, 02 stycznia 2017 18:40

Pierwszy klaps na planie tego filmu padł w marcu 2014 roku. Po trzech latach pracy i 67 dniach zdjęciowych „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego trafi na ekrany polskich kin. Już od pierwszych ujęć podgrzewana była atmosfera oczekiwania. Czy spełni się obietnica mocnego obrazu, który bez ogródek opowiada o historii antykomunistycznego podziemia? O tym przekonamy się już za dwa miesiące.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay