Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»Uwielbienie w Daleszycach

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Uwielbienie w Daleszycach

10 czerwca 2016 / Tekst

Rok 2016 obfituje w ważne dla kościoła wydarzenia: m.in. obchodzimy Rok Miłosierdzia. Parafia św. Michała Archanioła w Daleszycach włącza się czynnie w ich przebieg. W tym kontekście, 19 czerwca na daleszyckim rynku odbędzie się koncert uwielbienia pod hasłem: „Jego miłosierdzie nad wszystkim co stworzył”.

- Celem koncertu jest uwielbienie miłości, która przenika nasze dusze. Hasło, które będzie nam towarzyszyć mówi nam o wielkiej miłości Boga, który nikomu nie odmawia swojego miłosierdzia tylko rozlewa je w naszych duszach. Koncert stanie się okazją aby przez modlitwę doświadczyć tej Bożej łaski i miłosierdzia – wyjaśnia ks. Sebastian Wideł, jeden z organizatorów wydarzenia.

Uwielbienie rozpocznie się uroczystą Mszą świętą  o godzinie 18.00 na daleszyckim rynku.  Wezmą w nim udział: pieśniarz, gitarzysta, kompozytor – Tomasz Żółtko, zespół koncertujący w kraju i poza granicami – Exodus15, Zespół parafialny Siloe i schola parafialna Serafinki. - Zapraszamy wszystkich, którzy szukają Boga i chcą spędzić czas w Jego obecności. Na koncercie nie powinno zabraknąć osób, które pragną doświadczyć prawdziwej radości podczas uwielbienia i odkryć modlitwę płynącą z rozśpiewanego serca. Zapraszamy również tych, którzy chcą odpocząć i znaleźć chwilę wytchnienia w towarzystwie utalentowanej młodzieży, ciekawych, charyzmatycznych ludzi i dobrej muzyki  - dopowiada kapłan.

Współorganizatorem wydarzenia jest Dariusz Meresiński - Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce.

 

ZOSTAW KOMENTARZ