Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»Targi SACROEXPO

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Targi SACROEXPO

07 czerwca 2018 / Tekst

Przed nami Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Jest to najważniejsze wydarzenie branży sakralnej w Europie.

Od 11 do 13 czerwca w halach Targów Kielce na wszystkich zainteresowanych będzie czekała bogata oferta  produktów i usług dedykowanych między innymi kościołom. - Odwiedzający będą mieli także  możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, nowymi technologiami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej. Zakres branżowy wystawy stanowi przekrój całej branży. Wśród wystawców nie zabraknie zatem przedstawicieli firm specjalizujących się w budownictwie, architekturze i rewitalizacji obiektów i nekropolii. W Kielcach można będzie zapoznać się z ofertą branży muzycznej oraz środowisk twórczych. Na gości targów czeka przegląd szat i naczyń liturgicznych, a także pełen wachlarz wydawnictw religijnych – informują organizatorzy.

Warto dodać, że każdego roku Targi SACROEXPO przyciągają ponad pięć tysięcy gości. Wśród wystawców są przedstawiciele kilkunastu krajów całego świata. W tym roku przypada 19. edycja wydarzenia. Podczas trwania targów nie zabraknie imprez towarzyszących, między innymi konferencji. Jedna z nich, pt. „Dialogi o religii” odbędzie się 11 czerwca. Początek o godz. 16. Spotkanie poprowadzi ks. Rafał Dudała.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna