smartwatch

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»Różaniec na ulicy po raz czwarty!

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Różaniec na ulicy po raz czwarty!

06 października 2017 / Tekst

Przed nami czwarta edycja wydarzenia pn.  "Różaniec  na ulicy". W ramach inicjatywy odbędą się trzy spotkania, w trzech różnych  miejscach na terenie Kielc. Na pierwsze z nich organizatorzy zapraszają w niedzielę - 8 października.  

"Różaniec na ulicy"  to inicjatywa organizowana przez grupę młodzieży "Zarażę Cię Bogiem", która działa przy parafii św. Wojciecha w Kielcach. Obecny opiekun grupy -ks. Mariusz Kałka podkreśla,  że wydarzenie to, to wyjście poza mury kościoła i próba zachęty do wspólnej modlitwy.  - Każda forma modlitwy jest ważna. Istotna jest również jej reklama. Poprzez tę inicjatywę chcemy pokazać, że mamy  wielkie  oręże  jakim jest różaniec, którym warto się modlić. Poprzez to nabożeństwo możemy wypraszać dla siebie i bliźnich ogromne łaski - powiedział kapłan.   

Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę - 8 października o godzinie 20.00 na Placu Artystów. Kolejne dwa spotkania, o tej samej godzinie zaplanowano na dni:  22 października na Skwerze im. Stefana Żeromskiego oraz 29  października na Placu im. Józefa Piłsudskiego. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna