Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»Nocą na Święty Krzyż. Trwają zapisy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Nocą na Święty Krzyż. Trwają zapisy

Diecezja Kielecka / 14 marca 2019 / Tekst
Nocą na Święty Krzyż. Trwają zapisy kielce.ksm.org.pl

V Nocna Droga Krzyżowa na Święty Krzyż pod hasłem „Zwycięzca śmierci, piekła i szatana” odbędzie się w piątek 22 marca. Zapisy trwają do 20 marca.

To wyjątkowe nabożeństwo połączone z długim marszem do najważniejszego Sanktuarium w naszym regionie poprzedzi Msza Święta w Kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła w Kielcach, którą o godzinie 20 odprawi biskup Jan Piotrowski, biskup kielecki. – Nie zmieniamy trasy przemarszu z lat ubiegłych. Dochodzimy do szlaku czerwonego i idziemy nim aż na Święty Krzyż, gdzie pomodlimy się i ucałujemy Relikwie Drzewa Krzyża Świętego – mówi ks. Marek Blady, asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Kieleckiej. Długość trasy to ok. 37 kilometrów. – Wielu ludzi ciągle pytało kiedy wreszcie odbędzie się Nocna Droga Krzyżowa. Zainteresowanie jest więc bardzo duże – dodaje ks. Marek Blady.

Zapisy dostępne są na stronie www.kielce.ksm.org.pl do 20 marca. W Drodze Krzyżowej uczestniczyć mogą osoby dorosłe, ale również osoby od 16 roku życia za zgodą rodziców.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna