Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KOŚCIÓŁ

Wspomóżmy nasze parafie!

poniedziałek, 27 kwietnia 2020 14:57 / Autor: Michał Łosiak
Michał Łosiak

Czas pandemii koronawirusa jest również trudny dla wspólnot parafialnych. Nie tylko ze względu na utrudnione uczestnictwo w Mszach Świętych i nabożeństwach, ale również przez brak możliwości przekazania swojej ofiary na cele parafii. Swoją ofiarę możemy jednak złożyć nie wychodząc z domu.

Niezwykle cenne i najważniejsze jest nasze wsparcie modlitewne. Poprzez duchową łączność z naszymi kapłanami wyrażamy naszą chrześcijańską odpowiedzialność za parafię i cały Kościół. Wspólnota nie może jednak funkcjonować bez koniecznych środków. Koszty utrzymania świątyni, remonty, czy dzieła charytatywne wymagają niezbędnych finansów. Obecnie, w związku z pandemią koronawirusa i ograniczoną możliwością uczestnictwa w nabożeństwach,  złożenie ofiary na rzecz parafii może być utrudnione.

Każdy z nas może jednak wspomóc dowolną parafię nie wychodząc z domu. Poniżej prezentujemy numery kont bankowych wspólnot z naszego miasta. Niech przekazana ofiara będzie świadectwem naszej odpowiedzialności za parafię, której jesteśmy członkami.

ParafieKielce

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO