Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Staszowscy kryminalni zatrzymali wczoraj 50-latka, który podejrzany jest o kradzież roweru wartego siedem tysięcy złotych. Mężczyzna wykorzystał chwilę nieobecności właściciela i pokusił się na drogi jednoślad.

Zginął jadąc na rowerze. Znaleziono go w rowie

poniedziałek, 23 września 2019 10:20

Dziś rano 74-letni mężczyzna przejeżdżający przez Radlin zasłabł jadąc rowerem. Niestety, mężczyzna zmarł wpadając do przydrożnego rowu.

Wypadek na Krakowskiej. Potrącony rowerzysta

sobota, 07 września 2019 18:41

Do potrącenia rowerzysty doszło w sobotę przed godziną 19 na ulicy Krakowskiej, na kieleckim Słowiku. Mężczyzna jadący rowerem trafił do szpitala z lekkimi obrażeniami.

Rower jest coraz bardziej popularnym środkiem transportu w Kielcach. Według „licznika rowerzystów” umiejscowionego przy ul. Warszawskiej, tylko w 2018 roku przez tę arterię przejechało 120 tysięcy jednośladów.

Rodzinna Majówka Rowerowa cz.2

sobota, 18 maja 2019 11:43

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. O godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku, jest Kaczyn. Całość zwieńczy festyn rodzinny w Borkowie.

Rodzinna Majówka Rowerowa cz.1

sobota, 18 maja 2019 11:41

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. O godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku jest Kaczyn. Całość zwieńczy festyn rodzinny w Borkowie.

Strona 1 z 4