online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI
online button
online button

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

- Od tej chwili, od Bożonarodzeniowej Nocy potrafimy kochać tak jak Bóg kocha. Potrafimy przebaczać tak jak On przebacza. Jesteśmy zdolni dawać pokój tak jak Bóg daje. Miejmy pewność, że tam, gdzie jest Jezus Chrystus nie ma już nocy zła. A w nas samych, dla nas i przez nas dzieją się rzeczywiście wielkie cuda – powiedział w homilii podczas Pasterki w kieleckiej bazylice katedralnej ks. bp Jan Piotrowski – ordynariusz diecezji.

Biskup Piotrowski już dwa lata z nami

wtorek, 29 listopada 2016 21:45

Dziś mija druga rocznica Ingresu Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego do Bazyliki Katedralnej w Kielcach.  Z tej okazji, w  kieleckiej Bazylice odprawiona została Msza Święta. Przewodniczył jej ks. biskup Jan Piotrowski. Homilię wygłosił ks. Tomasz Rusiecki, ojciec duchowny księży.

Druga rocznica Ingresu Biskupa Kieleckiego

wtorek, 29 listopada 2016 09:38

Dziś mija druga rocznica Ingresu Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego do Bazyliki Katedralnej w Kielcach. Z tej okazji kieleckiej Bazylice, o godz. 18.  odprawiona zostanie Msza Święta.

Najzdolniejsi nagrodzeni

sobota, 03 września 2016 18:05

Szesnaścioro uczniów z diecezji kieleckiej otrzymało stypendium w ramach Funduszu im. Księdza Biskupa Czesława Kaczmarka. Inicjatywa powstała na mocy dekretu biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego. Pierwsi stypendyści otrzymali  jednorazowe wsparcie finansowe w wysokości 1300 zł.

Uroczyście zainaugurowano nowy rok szkolny

czwartek, 01 września 2016 16:55

Uroczystą Mszą świętą w Bazylice Katedralnej w Kielcach zainaugurowano nowy rok szkolny. Eucharystii przewodniczył ks. biskup Jan Piotrowski. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz uczniowie.

Nowi kapłani w diecezji kieleckiej

sobota, 28 maja 2016 16:43
Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay