Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»KOŚCIÓŁ

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KOŚCIÓŁ

Jubileuszowy Dzień Judaizmu w Kielcach

czwartek, 12 stycznia 2017 07:10

Kielce staną się miejscem 20. Ogólnopolskiego Dnia Judaizmu. Tradycyjnie, wydarzenie zaplanowano na 17 stycznia. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: „Uwiodłeś mnie, Panie, a ja pozwoliłem się uwieść” (Jer. 20,7). 

 

 

Kościelna lista obecności

czwartek, 05 stycznia 2017 12:13

Diecezja kielecka jest na 16 miejscu (na 41 diecezji) w Polsce pod względem odsetka wiernych przyjmujących w czasie Mszy Komunię świętą. A jak wygląda sprawa naszej obecności w Kościele?

Biskup Piotrowski już dwa lata z nami

wtorek, 29 listopada 2016 21:45

Dziś mija druga rocznica Ingresu Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego do Bazyliki Katedralnej w Kielcach.  Z tej okazji, w  kieleckiej Bazylice odprawiona została Msza Święta. Przewodniczył jej ks. biskup Jan Piotrowski. Homilię wygłosił ks. Tomasz Rusiecki, ojciec duchowny księży.

Tłum wiernych na Świętym Krzyżu

sobota, 24 września 2016 16:48

Ponad 5 tysięcy pątników dotarło na Święty Krzyż w XVII Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym i IV Pielgrzymce Rowerowej. Na miejscu wierni modlili się pod przewodnictwem biskupów diecezji kieleckiej i radomskiej.

Pielgrzymka coraz bliżej

środa, 27 lipieca 2016 12:10

Zbliża się XXXV Kielecka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Jak co roku rozpocznie się ona 5 sierpnia w Wiślicy. Pątnicy pójdą pod hasłem „Nowe życie w Chrystusie”. 

 

Pamiątki ŚDM

piątek, 08 lipieca 2016 15:40

5 tysięcy książeczek i płyt z pieśniami wykonanymi przez świętokrzyskie zespoły  przygotowała diecezja kielecka na etap diecezjalny Światowych Dni Młodzieży. Zostaną one podarowane pielgrzymom, wolontariuszom oraz rodzinom, które ugoszczą przybyłych z zagranicy gości. 

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay