Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»KOŚCIÓŁ

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KOŚCIÓŁ

Światowy Dzień Misyjny Dzieci

piątek, 06 stycznia 2017 22:40

Za nami Światowy Dzień Misyjny Dzieci. W Kielcach obchody tego dnia połączone były z uroczystościami związanymi ze świętem Trzech Króli.

Kolędnicy misyjni w Skalbmierzu

sobota, 31 grudnia 2016 02:12

Od kilku lat parafia św. Jana Chrzciciela w Skalbmierzu wspomaga Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci, a w szczególności w okresie Świąt Bożego Narodzenia poprzez młodych kolędników misyjnych. Dzieci wcielają się w role postaci z betlejemskiej stajenki: Maryi, Józefa, anioła, pasterzy oraz Trzech Króli i odwiedzają wioski wokół miasta.

„Wszyscy jesteśmy misjonarzami”

środa, 07 grudnia 2016 11:24

O misjonarzach i idei hasła roku duszpasterskiego „Idźcie i głoście” mówił na antenie Radia eM Kielce gość porannej rozmowy ksiądz Łukasz Zygmunt. Jednym z tematów audycji był także nowy modlitewnik Wydawnictwa Jedność.

Przed nami Tydzień Misyjny

piątek, 21 października 2016 15:17

W najbliższą  niedzielę ( 23 października)  będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny.  Od tego dnia przez cały tydzień katolicy we wszystkich krajach będą w sposób szczególny modlić się  za misje i wspierać  je materialnie.  

Nowy kapłan – misjonarz naszej diecezji

niedziela, 03 lipieca 2016 19:00

Ksiądz biskup Jan Piotrowski udzielił święceń prezbiteratu diakonowi Pawłowi Gabrysiowi SMA, pochodzącemu z naszej diecezji.

Zbiórki na misje

piątek, 20 maja 2016 10:41

W diecezji kieleckiej prowadzona jest zbiórka elektrośmieci na cele misji. Trwa również zbiórka makulatury, z której pozyskane pieniądze przekazywane są na projekty misyjne.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay