Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

U wojewody już świątecznie

wtorek, 04 kwietnia 2017 19:17

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się przedświąteczne spotkanie. Pojawili się na nim parlamentarzyści, ksiądz biskup Marian Florczyk oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Wojewoda Agata Wojtyszek złożyła zebranym życzenia z okazji nadchodzącej Wielkanocy.

Wielkanoc na świętokrzyskich drogach

wtorek, 29 marca 2016 12:16

O ile tegoroczna Wielkanoc na polskich drogach zapisała się tragicznie, o tyle w świętokrzyskim było dosyć spokojnie. Nie zabrakło jednak groźnych sytuacji i nieodpowiedzialnych zachowań kierowców. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Potrzebujący przy wielkanocnym stole

sobota, 26 marca 2016 11:17

W Wielką Sobotę Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach wypełnił się osobami bezdomnymi i ubogimi, które przyszły spożyć Wielkanocne Śniadanie.

Święcimy pokarmy!

piątek, 25 marca 2016 22:05

Wielka Sobota to dzień nadziei i modlitewnego oczekiwania na Zmartwychwstanie spoczywającego w grobie Chrystusa. Pielęgnowanym zwyczajem w tym dniu jest święcenie pokarmów. Kościół dokładnie określa co powinno się znaleźć w koszyku wielkanocnym.

 

Przedświąteczne spotkanie u wojewody

środa, 23 marca 2016 15:12

Wojewoda świętokrzyski gościła na Wielkanocnym spotkaniu pracowników swojego urzędu, parlamentarzystów z regionu i lokalne media. Świąteczne życzenia kierowała nie tylko do zebranych w urzędzie ale i do mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay