Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Jeżeli w autobusie, pracy czy szkole zobaczyliście dziś kogoś z kolorowymi skarpetami, to wcale nie jest to oznaka porannego roztargnienia spowodowanego pierwszym dniem wiosny. To znak włączenia się do obchodzonego od dwunastu lat Światowego Dnia Zespołu Downa

Dzień Świętości Życia

środa, 15 marca 2017 13:00

Przed nami uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego samego dnia, czyli 25 marca Kościół w Polsce obchodzi Dzień Świętości Życia. 

Żyjemy dłużej

środa, 03 sierpnia 2016 13:09

Polacy żyją coraz dłużej. Rankingi pod tym względem odnotowują poprawę od ponad 20 lat. Niewątpliwe wpływ na taką sytuację mają nowe technologie medyczne, nowoczesne metody diagnostyczne oraz poprawa kondycji zdrowotnej Polaków – tak wynika z najnowszego raportu GUS.

Przygotuj się na wstrząs!

środa, 13 maja 2015 14:38
„Przygotuj się na wstrząs!” to akcja prowadzona w ramach kampanii, objętej patronatem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i skierowana do wszystkich pacjentów cierpiących na alergię i ich rodziny. Co najważniejsze wszyscy borykający się z tą chorobą mogą liczyć w najbliższych dniach na bezpłatne konsultacje z lekarzem alergologiem w Kielcach i Końskich.

Alarm w banku krwi!

wtorek, 21 kwietnia 2015 13:39

W kieleckim banku krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa dramatycznie brakuje tego życiodajnego płynu. Potrzebna jest każda jego kropla. Niezależnie od grupy krwi, każdy kto może i chce powinien przyjść do centrum w celu jej oddania. Czy sytuacja jest alarmowa?

 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay