Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»KOŚCIÓŁ

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

KOŚCIÓŁ

Stypendia dla uzdolnionych

poniedziałek, 09 stycznia 2017 11:19

Stypendia dla uzdolnionych uczniów zawodówek czekają. Urzędnicy marszałka ogłosili drugi nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej tym, którzy zdobywają zawód i przy tym mają dobre oceny. Młodzież z terenu województwa świętokrzyskiego może liczyć na jednorazową wypłatę 3700 złotych. 

Stypendia dla uzdolnionych

środa, 09 listopada 2016 13:15

W sumie 400 uczniów z regionu otrzyma unijne stypendia na bieżący rok szkolny. Wnioski przyjmowane będą od 17 listopada. Co ciekawe, wśród dokumentów musi znaleźć się plan rozwoju ucznia, który następnie ma być realizowany wraz z opiekunem. Adresatem tego wsparcia jest uzdolniona młodzież.

O Papieżu nie wystarczy tylko mówić

niedziela, 09 października 2016 12:06

„Bądźcie świadkami miłosierdzia” – takie hasło towarzyszyło tegorocznym obchodom XVI Dnia Papieskiego, który przeżywaliśmy w niedzielę w Kościele katolickim. W diecezji kieleckiej główne obchody skupiły się wokół Kościoła Akademickiego św. Jana Pawła II.

5 milionów złotych i 1500 stypendystów!

czwartek, 09 kwietnia 2015 13:33

Siedem edycji, ponad pięć mln złotych, 1500 stypendiów i tyle samo uhonorowanych nimi uczniów. To krótkie i liczbowe podsumowanie programu stypendialnego dla świętokrzyskich prymusów. Pomimo wyczerpania funduszy z programu Kapitał Ludzki, dzięki oszczędnościom udało się zrealizować ostatnią edycję tego przedsięwzięcia. Jaka jest szansa na jego kontynuację?

 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay