Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»"Życie na Obcasach" w Targach Kielce

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

"Życie na Obcasach" w Targach Kielce

  • 15 października 2019

15 października w Targach Kielce odbędzie się jedno z największych wydarzeń dla kobiet w Polsce. "Życie na obcasach" to spotkanie, którego celem jest wymiana doświadczeń kobiet z różnych branż.

"Życie Na Obcasach" to wydarzenie dla wszystkich pań.  Bez względu na to czym się zajmują - czy prowadzą własny biznes, pracują zawodowo czy są spełnionymi matkami. Każda uczestniczka spotkania może liczyć na dużą dawkę motywacji, inspiracji oraz wiedzy.

Samodoskonalenie oraz podnoszenie świadomości siebie są to obszary, w których kobiety zaczynają nadawać ton.

Organizator zaprasza wszystkie Panie - bez względu na wiek, branżę, czy zajmowane stanowisko. "Zaczerpnij inspiracji i zobacz jak aktywnie potrafią żyć kobiety i radzić sobie w życiu. Nasze wydarzenie to nie tylko okazja do wysłuchania ciekawych wystąpień, ale także możliwość wielkiej wymiany kontaktów. W ramach sesji networkingowych w przerwach, każda uczestnicząca w nich osoba może przeprowadzić ciekawe i inspirujące rozmowy z innymi oraz, co najważniejsze, wymienić się kontaktem, nawiązać nowe, wartościowe relacje", zachęcają organizatorzy.

Wśród tegorocznych prelegentek znalazły się m.in. Laura Samojłowicz - aktorka i piosenkarka, Aleksandra Radomsk -  blogerka, Aneta Wątor - certyfikowany trener Kaizen oraz Dagmara Gmitrzak - terapeutka i trenerka rozwoju osobistego.

ZOSTAW KOMENTARZ