Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Wystawa malarska w "Zameczku"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Wystawa malarska w "Zameczku"

  • 21 września 2018
  • Dom Kultury "Zameczek" w Kielcach
  • 18.00

Portrety młodych kobiet inspirowane malarstwem klasycystycznym, rysunki postaci oraz ciała przedstawione w formie abstrakcyjnej zobaczyć będzie można na wystawie "Postaci różne oblicza" autorstwa Renaty Snoch. Ekspozycja zostanie otwarta w najbliższy piątek w Domu Kultury "Zameczek".

- Plastyka to moja pasja. Już od najmłodszych lat ciągnęło mnie do rysunku. Moje zeszyty ze szkolnych lat są tego najlepszym dowodem. Pomimo tak wielkiego zainteresowania sztuką, nigdy się nią nie  zajęłam bardziej. Rysowanie zawsze pozostawało na poziomie bazgrołów. Dopiero kilka lat temu zapisałam się na zajęcia z rysunku, malarstwa i ponownie rozpoczęłam moją przygodę z plastyką. Najpierw były ołówek i pastele, aż w końcu zajęłam się malowaniem farbami olejnymi - mówi o swojej twórczości Renata Snoch, autorka wystawy pt. "Postaci różne oblicza".

Na ekspozycji znajdą się prace wykonane różnymi technikami takimi jak olej, pastel, rysunek ołówek czy kredka. Wystawa zostanie otwarta 21 września o godzinie 18 w Galerii Art - Styl w Domu Kultury "Zameczek". Wstęp jest bezpłatny.

ZOSTAW KOMENTARZ