Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Widowisko „Królowa Śniegu”

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Widowisko „Królowa Śniegu”

  • 2 grudnia 2017
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • pl. Moniuszki 2b, Kielce
  • 14:00 i 17:00
  • od 45 do 85 zł

Jak co roku agencja PROM-ART przygotowuje dla najmłodszych widzów widowisko z okazji Dnia Świętego Mikołaja. W tym roku dzieci obejrzą klasyczną baśń Hansa Christiana Andersena pt. „Królowa Śniegu” w adaptacji słynnego warszawskiego Teatru Syrena, z kilkunastoosobową obsadą aktorską i bajeczną scenografią. Dla młodych widzów, jak co roku, św. Mikołaj przygotuje również słodkie upominki.

„Królowa Śniegu”, którą artyści zaprezentują 2 grudnia w Kielcach, to muzyczna baśń ilustrowana muzyką Piotra Hertla i piosenkami Agnieszki Osieckiej. Spektakl, wykorzystując nowoczesną technikę, przenosi małego widza w baśniowy świat pełen tajemnic i magii. Działając na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni, miłości i zwycięstwie dobra nad złem. W 2001 r. przedstawienie otrzymało Atest przyznawany przez Kapitułę ASSITEJ na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak”. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od lat 5.

Widowisko zobaczymy 2 grudnia 2017 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Godziny spektakli: 14:00 i 17:00. Ceny biletów (wraz z upominkiem) 85zł I miejsca (parter, amfiteatr). 65 zł (loże), 55 zł (balkon rzędy I-IV) 45 zł (balkon rzędy V-VIII).

Sprzedaż biletów: bilety24.pl

Więcej informacji na: www.promart-kielce.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna