Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Weekend z R. ”A Surfeit of Lovers”

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Weekend z R. ”A Surfeit of Lovers”

  • 23 listopada 2018
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • 18.00
  • 50 zł, 60 zł, 80 zł

Agencja Artystyczna "Diabeł" zaprasza na komedię Weekend z R. ”A Surfeit of Lovers” w reżyserii Wojciecha Błacha. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godzinie 18 w Kieleckim Centrum Kultury.

 

"Weekend z R." to mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory.  Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że „ta” miłość może być ogromnym problemem. Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarise, która miała zaplanowany  ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa.  Teraz Clarise musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.

„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Bilety w cenie 80, 60 i 50 złotych do nabycia w kasie Kieleckiego Centrum Kultury, salonach EMPIK oraz na  www.kupbilecik.pl,  www.agencjadiabel.pl,  www.ebilet.pl  i www.biletyna.pl

Rezerwacje grupowe codziennie przez całą dobę pod numerem telefonu 668-156-310.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna