Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Warsztaty lalkarskie w Geoparku

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Warsztaty lalkarskie w Geoparku

  • 7 października 2018
  • Centrum Geoedukacji w Kielcach
  • 11.00, 13.00, 15.00

Bezpłatne warsztaty lalkarskie odbędą się w najbliższą niedzielę w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach „Festiwalu małych podróżników" organizowanego przez Geopark.

Warsztaty poprowadzi aktorka teatru „Kubuś" Ewa Lubacz. Uczestnicy warsztatów, zarówno dzieci, jaki i ich dorośli opiekunowie, zapoznają się z różnymi technikami animacji lalek teatralnych. Będą mieli też niepowtarzalną okazję na bliskie spotkanie z lalkowymi bohaterami „Kopciuszka" muppetami oraz sprawdzenie swoich własnych predyspozycji animatora lalkarza.

Warsztaty odbędą się o godzinie 11, 13 i 15. Czas trwania to około 30 minut.

Stoisko teatru „Kubuś" czynne będzie w tym dniu w godzinach od 10 do 16, gdzie będzie można się zaopatrzyć w informacje o repertuarze oraz innych działaniach Teatru.

„Festiwal małych podróżników" jest rodzinnym wydarzeniem, organizowanym w ramach projektu „Kielce Raj dla dzieci". Jego celem jest między innymi integracja podmiotów turystycznych w mieście. Będzie on również elementem budowy wizerunku Kielc i regionu w obszarze turystyki rodzinnej. Podczas festiwalu doświadczeni referenci oferować będą ciekawe prelekcje oraz udział m.in. w warsztatach plastyczno-artystycznych i Akademii GOPR Junior.

 Program festiwalu dostępny na stronie: http://travelery.national-geographic.pl/program-festiwalu/5

ZOSTAW KOMENTARZ