Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»W strunach zaczarowane - koncert symfoniczny

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

W strunach zaczarowane - koncert symfoniczny

  • 19 lipca 2019
  • Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolebrga w Kielcach
  • 19:00
  • 20 zł

W ramach koncertów letnich w Filharmonii Świętokrzyskiej 19 lipca odbędzie się koncert GG DUO.

GGDUO – Dwójka doświadczonych i kreatywnych muzyków, absolwentów Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach - Gabriela Gąsior (śpiew) oraz Wojciech Gąsior (gitary basowe). Pomysł na dość nietypowe połączenie brzmienia wokalu i gitar basowych zrodził się ze wspólnych zainteresowań i fascynacji muzycznych, chęci poszukiwania nowych brzmień oraz pragnienia muzykowania we dwoje. Twórczość GGDuo bogata jest w improwizację, a przenikające się elementy jazzu, soulu, gospel, r'n'b i muzyki popularnej to różnorodność wynikająca z szerokich zainteresowań muzycznych członków duetu.
 Brzmienie zespołu opiera się głównie na śpiewie oraz  szerokim wykorzystaniu rożnych gitar basowych (4, 5, 6-strunowych, bezprogowych i akustycznych) w sposób harmoniczny, melodyczny i rytmiczny z użyciem efektów brzmieniowych oraz urządzenia nagrywającego i zapętlającego ścieżki dźwiękowe na żywo podczas koncertu. GGDuo ma na swoim koncie trzy autorskie single: Zakochałam się, UkoHanna oraz Moja cisza.

Bilety w cenie: 20 zł oraz karnet (co najmniej 4 koncerty do wyboru) w cenie 15 zł za każdy koncert – do nabycia w kasie Filharmonii w godz. od 9.00 do 15.00, a w dniu koncertu od godz. 12.00 do momentu rozpoczęcia koncertu.

ZOSTAW KOMENTARZ