Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Uwielbienie na Rynku: Niech się stanie!

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Uwielbienie na Rynku: Niech się stanie! fot. Piotr Michalec

Uwielbienie na Rynku: Niech się stanie!

  • 11 czerwca 2017
  • Rynek w Kielcach
  • 19:30
  • 0 zł

Już po raz piąty w Kielcach odbędzie się Uwielbienie. – Jest to więc jubileuszowa edycja. Mamy nadzieję, że jak co roku, i tym razem wierni nas nie zawiodą i licznie przybędą na to spotkanie – mówi Matusz Żelazny, rzecznik prasowy wydarzenia.

Wszystko rozpocznie się od wspólnego śpiewu i występów artystycznych. – Tradycyjnie wierni będą mogli posłuchać koncertu uwielbienia. Wokalnie wesprze nas specjalnie powołany na tę okazję chór, który już od dawna się przygotowuje do tego dnia. Mogę więc zapewnić, że zobaczymy i usłyszymy wiele ciekawych aranżacji - uzupełnia rzecznik.

Na scenie pojawi się także ks. Jakub Bartczak oraz Beata Bednarz. – Myślę, że są to osoby każdemu dobrze znane. Są to bowiem gwiazdy muzyki chrześcijańskiej. Pani Beata jest znakomitą wokalistką, ksiądz Bartczak rewelacyjnym raperem – dopowiada Mateusz Żelazny.

Z kolei w części artystycznej będziemy mieli okazję podziwiać sztukę malowania piaskiem. Nie zabraknie także świadectwa wiary. Punktem kulminacyjnym będzie natomiast procesja i wystawienie Najświętszego Sakramentu. – Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. W tym wszystkim chodzi o wspólnotę. Stwórzmy ją więc i razem uwielbiajmy Pana. Wyjdźmy z murów kościoła i dawajmy świadectwo naszej wiary – zachęca Mateusz Żelazny. Tym razem spotkanie zatytułowano: „niech się stanie!”. Wydarzenie organizowane jest przez wspólnotę „Zarażę Cię Bogiem”. Zostało objęte patronatem honorowym przez ks. biskupa Jana Piotrowskiego i prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna