Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Upiór w Operetce

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Upiór w Operetce

  • 23 kwietnia 2018
  • Filharmonia Świętokrzyska
  • ul. Żeromskiego 12, Kielce
  • 19.00
  • 110/90/70 zł (70 zł ulgowe)

Multimedialne widowisko muzyczne „ Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura.

Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.

Filharmonia Świętokrzyska, 23 kwietnia 2018, godz. 19:00

Najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie: https://www.youtube.com/watch?v=HhfN62Wu6Yo

Scenariusz, aranżacje utworów, reżyseria: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

Ceny: 110/90/70 zł (70 zł ulgowe*), specjalna oferta dla grup

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, ticketpro, goout.net, empik i w kasach Filharmonii Świętokrzyskiej. Rezerwacje grupowe i kontakt: 533 955 593, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*ulgowe dla seniorów 65+ i dzieci do 13 lat ważne za okazaniem stosownego dokumentu

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna