online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Upiór w Operetce
online button
online button

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Upiór w Operetce

  • 23 kwietnia 2018
  • Filharmonia Świętokrzyska
  • ul. Żeromskiego 12, Kielce
  • 19.00
  • 110/90/70 zł (70 zł ulgowe)

Multimedialne widowisko muzyczne „ Upiór w Operetce” to wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura.

Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Bogdana Kierejszy. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.

Filharmonia Świętokrzyska, 23 kwietnia 2018, godz. 19:00

Najbardziej rozpoznawalne operetkowe i musicalowe szlagiery w nowoczesnych aranżacjach i multimedialnej oprawie: https://www.youtube.com/watch?v=HhfN62Wu6Yo

Scenariusz, aranżacje utworów, reżyseria: Mikołaj Blajda

Produkcja: Sylwia Lorens

Ceny: 110/90/70 zł (70 zł ulgowe*), specjalna oferta dla grup

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, ticketpro, goout.net, empik i w kasach Filharmonii Świętokrzyskiej. Rezerwacje grupowe i kontakt: 533 955 593, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*ulgowe dla seniorów 65+ i dzieci do 13 lat ważne za okazaniem stosownego dokumentu

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna