Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»TEATR: Złodziej

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

TEATR: Złodziej

  • 21 października 2017
  • Filharmonia Świętokrzyska
  • ul. Żeromskiego 12, Kielce
  • 16.30 i 19.30
  • 70/80/90 zł

Sprawa jest bardzo mocno podejrzana. Cezary Żak wpada w prawdziwe opały. Przyłapany na gorącym uczynku musi tak zwieść wszystkich domowników; Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę Rafała Królikowskiego i Leszka Lichotę, by ci uwierzyli mu, że choć przebywa w obcym domu, wcale nie jest złodziejem. Trudne zadanie? To się dopiero okaże. Zwłaszcza, że przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją - psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. A całe to zamieszanie ma na dodatek wielce nieprzewidywalne zakończenie.

Tak z grubsza da się określić punkt wyjścia historii, którą opowiada Eric Chappell w sztuce "Złodziej". Autor ten zaliczany jest do grona najlepszych angielskich pisarzy komediowych. Powodzeniem cieszą się nie tylko jego sztuki teatralne. ale także scenariusze filmów i seriali. Sztuka „Złodziej” tak przypadła do gustu Cezaremu Żakowi, że nie mógł sobie i przy okazji widzom odmówić wyreżyserowania jej i zagrania tytułowej roli. Czy dorównał, w głównej roli złodzieja Spriggsa legendzie polskiej sceny - Janowi Kobuszewskiemu (rola Spriggsa 2001 r)? Najlepiej przekonać się o tym osobiście, wybierając się na spektakl. Bowiem "Złodziej" to doskonała gra aktorska, wyśmienita zabawa, błyskotliwe żarty przeplatane brawurowymi zwrotami akcji, a na koniec - zaskakujący finał.

Spektakl zobaczymy w Filharmonii Świętokrzyskiej w sobotę 21 października. Sztuka wystawiona zostanie dwukrotnie: o 16.30 i 19.30. Bilety w cenie: 70 zł, 80 zł, 90 zł. Wejściówki są dostępne w kasie FŚ oraz na stronie kupbilecik.pl. Organizatorem jest Agencja Artystyczna Impresario Art.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna