Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Teatr: Spowiedź diabła

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Teatr: Spowiedź diabła

  • 15 września 2017
  • Wojewódzki Dom Kultury
  • ul. ks. P. Ściegiennego 2, Kielce
  • 19.00
  • 25/30 zł

Opowieść o losach niebezpiecznego przestępcy zobaczymy w Wojewódzkim Domu Kultury. W ten piątek 15 września o godzinie 19 włoszczowska grupa teatralna „7 grzechów” zaprezentuje inscenizację pt. „Spowiedź diabła”. W rolę głównego bohatera nie wciela się aktor, lecz były gangster, który przytacza historię własnego życia.

Oparta na faktach inscenizacja ma charater edukacyjny i profilkatyczny. Autentyczność spektaklu i jego treść mają uświadomić widzom, jakie mogą być konsekwencje złych wyborów, uleganie słabościom. Co ciekawe reżyserem sztuki jest były antyterrorysta Grzegorz Mikołajczyk. Jak przyznał, nie było mu trudno namówić dawnego przestępcy do zwierzeń.

- Ten człowiek mimo tego że był naprawdę niebezpiecznym bandytą w pewnym momencie zmienił się. Ja to trochę wykorzystałem. Usiedliśmy do rozmów, powiedziałem do czego chcę go zaangażować i dostał propozycję. On ją po prostu przyjął. Uważam, że historia tej osoby jest jedną z najciekawszych jaką znam – opowiadał na antenie Radia eM Kielce Grzegorz Mikołajczyk.

Środki pozyskane ze sprzedaży biletów na spektakl przekazane zostaną na leczenie podopiecznych Fundacji Jesteśmy Blisko z Włoszczowy.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna