Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Teatr: Mały Książę

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Teatr: Mały Książę

  • 27 listopada 2017
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • pl. Moniuszki 2b, Kielce
  • 18.30
  • od 35 do 75 zł

W poniedziałek 27 listopada o godzinie 18.30 w Kieleckim Centrum Kultury zobaczymy spektakl pt. „Mały Książę” w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. Inscenizacja na kanwie powieści Antoine’a de Saint-Exupéry’ego to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. W Kielcach zaprezentowana zostanie nietypowa interpretacja opowiedziana piaskiem, wodą i światłem.

Zwyciężczyni jednego z programów telewizyjnych typu talent-show Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYRem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw. speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na tajemniczą planetę Małego Księcia.

„Mały Książę” wg Antoine de Saint-Exupéry'ego to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają...”

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Koncertowa „PanKoncert” i „Galitsyna Art Group”.

Strona wydarzenia i bilety: http://pankoncert.pl/event/teatr-piasku-tetiany-galitsyny-spektakl-maly-ksiaze-opowiedziany-piaskiem-woda-i-swiatlem/

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna