Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Teatr IMKA w Kieleckim Centrum Kultury

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Teatr IMKA w Kieleckim Centrum Kultury

  • 12 listopada 2019
  • Duża scena KCK
  • 19:00
  • 90 zł, 80 zł, 60 zł

12 listopada o godz. 19 na deskach dużej sceny w Kieleckim Centrum Kultury wystąpi Teatr IMKA ze spektaklem "Pozytywni". 

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Olga Bołądź, Grażyna Wolszczak, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser Krzysztof Czeczot.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Ewa jest wybitną psychoterapeutką – piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy, Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej nie arystokratyczne! - korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą..

- "Pozytywni" Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny czasami zabawny sposób dotyka naszych największych traum i lęków, rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w przedstawieniu, bo problemy, o których opowiada, tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

Bilety: 90/80/60 PLN

ZOSTAW KOMENTARZ