Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Teatr IMKA i spektakl "Pozytywni" w Kieleckim Centrum Kultury

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Teatr IMKA i spektakl "Pozytywni" w Kieleckim Centrum Kultury

  • 12 listopada 2019
  • Duża scena KCK
  • 19:00
  • 90 zł, 80 zł, 60 zł

12 listopada na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury zagości Teatr IMKA ze spektaklem "Pozytywni" w reżyserii Krzysztofa Czeczota. Widowisko rozpocznie się o godz. 19.

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Olga Bołądź, Grażyna Wolszczak, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser Krzysztof Czeczot.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Ewa jest wybitną psychoterapeutką – piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: Michała – geja, rolnika spod Mławy, Annę – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej nie arystokratyczne!- korzenie oraz Jana, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą..

Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny czasami zabawny sposób dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w przedstawieniu, bo problemy, o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

Bilety: 90/80/60 PLN.

Informacje:

Impresariat: 41 344 90 54

Kasa: 41 343 81 42

ZOSTAW KOMENTARZ