Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Tarasy Sztuki: Warsaw Tango Group

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Tarasy Sztuki: Warsaw Tango Group

  • 2 lipca 2017

Rusza letnia scena przy Kieleckim Centrum Kultury. Seria koncertów na świeżym powietrzu pod szyldem „Tarasy Sztuki” rozpocznie się już w tę niedzielę o godzinie 20.30. A wystąpi zespół Warsaw Tango Group.

- Urszula Borkowska, która jest odpowiedzialna za kompozycje zespołu Warsaw Tango Group podeszła do tanga troszkę inaczej. Trochę po „warszawsku”, ze strony nowoczesnej, bo jest to mieszanka klasycznego stylu z muzyką elektroniczną i popową. Jednak te utwory wciąż mają swoją tajemniczość ballad, a piosenki będą śpiewane i po polsku i po hiszpańsku. Z pomocą muzyki będziemy odkrywać zaułki warszawskich kamienic, ulic, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne - mówi Krzysztof Zięba z impresariatu KCK.

W kolejnych odsłonach Tarasów Sztuki czekają nas występy Janusza Radka, Zbigniewa Zamachowskiego czy Dariusza Kordka. Kto przyjedzie do Kielc w sierpniu? - Spotkamy się między innymi z zespołem Czerwie, który zagra na żywo do filmu „Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów. Pojawi się także Elżbieta Adamiak. Poznamy sekrety flamenco i tanga – wylicza Krzysztof Zięba.

Każdy niedzielny koncert w lipcu rozpocznie się o godzinie 20.30. W sierpniu – pół godziny wcześniej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna