Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Święto jazzu w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Święto jazzu w Kielcach

  • 27 września 2018
  • Mała i Duża Scena kieleckiego Centrum Kultury
  • 40 zł, 70 zł, 120 zł

Zbliża się 17 edycja Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles. Święto Jazzu w Kielcach będzie odbywać się od 27 do 30 września na Małej i Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Festiwal jazzowy to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało w poczet najlepszych imprez naszego miasta. Podczas koncertów publiczność usłyszy nastrojowe melodie przeplatane niecodziennymi improwizacjami, przez które poprowadzą największe gwiazdy zagranicznego i rodzimego jazzu. W tym roku do Kielc przyjadą wyjątkowi artyści. W dniach od 27 do 30 września na Małej i Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpią Kuba Kowalski Quartet, trio Dream Team w składzie Leszek Możdżer, Lars Danielsson i Zohar Fresco, Oleś Brothers & Antoni Gralak Primitivo, Tom Ibarra Group, Osjan i Michał Urbaniak.

Bilety na koncerty w poszczególne dni festiwalu kosztują 70, 40 i 70 złotych. Można je nabyć za pośrednictwem strony kck.bilety24.pl lub w kasach Kieleckiego Centrum Kultury. Trzydniowy karnet kosztuje 120 złotych.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna