ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Święto jazzu w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Święto jazzu w Kielcach

  • 27 września 2018
  • Mała i Duża Scena kieleckiego Centrum Kultury
  • 40 zł, 70 zł, 120 zł

Zbliża się 17 edycja Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles. Święto Jazzu w Kielcach będzie odbywać się od 27 do 30 września na Małej i Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Festiwal jazzowy to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało w poczet najlepszych imprez naszego miasta. Podczas koncertów publiczność usłyszy nastrojowe melodie przeplatane niecodziennymi improwizacjami, przez które poprowadzą największe gwiazdy zagranicznego i rodzimego jazzu. W tym roku do Kielc przyjadą wyjątkowi artyści. W dniach od 27 do 30 września na Małej i Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury wystąpią Kuba Kowalski Quartet, trio Dream Team w składzie Leszek Możdżer, Lars Danielsson i Zohar Fresco, Oleś Brothers & Antoni Gralak Primitivo, Tom Ibarra Group, Osjan i Michał Urbaniak.

Bilety na koncerty w poszczególne dni festiwalu kosztują 70, 40 i 70 złotych. Można je nabyć za pośrednictwem strony kck.bilety24.pl lub w kasach Kieleckiego Centrum Kultury. Trzydniowy karnet kosztuje 120 złotych.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna