Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Stand up Cejrowskiego: Maniana

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Stand up Cejrowskiego: Maniana

  • 14 czerwca 2017
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • pl. Moniuszki 2b, Kielce
  • 19:00
  • 65 zł

Już 14 czerwca o godzinie 19 w Kieleckim Centrum Kultury Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

Wojciech Cejrowski - pisarz, autor filmów "Boso przez świat", antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cokolwiek robi - zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku. Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

Bilety do nabycia w kasach Kieleckie Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00, tel. 41 343-81-42; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz ONLINE.

Bilety grupowe:+48 792 700 578; +48 880 422 944; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dodatkowe:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 792 700 578.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna