ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Stand up Cejrowskiego: Maniana

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Stand up Cejrowskiego: Maniana

  • 14 czerwca 2017
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • pl. Moniuszki 2b, Kielce
  • 19:00
  • 65 zł

Już 14 czerwca o godzinie 19 w Kieleckim Centrum Kultury Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada historie prawdziwe wzięte z własnego życia, a ludzie ryczą ze śmiechu.

Wojciech Cejrowski - pisarz, autor filmów "Boso przez świat", antropolog kultury. Od 30 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był w 60. krajach na sześciu kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię, by ostatnich wolnych Indian ocalić od zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cokolwiek robi - zawsze z pasją. Gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce, oszczędny w pochwałach. Członek rzeczywisty Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie oraz The Explorers Club w Nowym Jorku. Zimą mieszka na rancho w Arizonie latem na gospodarstwie rolnym w Polsce.

Bilety do nabycia w kasach Kieleckie Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00, tel. 41 343-81-42; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz ONLINE.

Bilety grupowe:+48 792 700 578; +48 880 422 944; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dodatkowe:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 792 700 578.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna