Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Spotkanie z Ewą Błaszczyk

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Kino Muza Włoszczowa Kino Muza Włoszczowa

Spotkanie z Ewą Błaszczyk

  • 9 czerwca 2017
  • Domu Kultury we Włoszczowie
  • ul. Wiśniowa 19, Włoszczowa
  • 12:00

Aktorka teatralna i filmowa, piosenkarka, pieśniarka oraz założycielka Fundacji Akogo? Ewa Błaszczyk będzie gościła w piątek w Domu Kultury we Włoszczowie. Artystka weźmie udział w akcji "Żyj i jedź bezpiecznie", wystąpi także z recitalem. 

Akcja społeczna "Żyj i jedź bezpiecznie" rozpocznie się w piątkowe (09.6) południe spotkaniem dzieci z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie. Funkcjonariusze poruszą zagadnienia związane z problematyką ruchu drogowego, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo najmłodszych.

Pół godziny później o 12:30 rozpocznie się projekcja filmu pt. "Za niebieskimi drzwiami" w którym Ewa Błaszczyk wcieliła się w rolę ciotki Agaty. Aktorka opowie zarówno o filmie jak i jego produkcji. Będzie to również okazja do opowiedzenia o Fundacji "Akogo?" oraz działalności Kliniki "Budzik".

O 18. rozpocznie się recital Ewy Błaszczyk. - To artystka, której nie trzeba przedstawiać szerokiej publiczności. Znana jest z wielu ról, które zapisały się w polskiej kinematografii. Tym razem będziemy mogli zobaczyć ją na żywo i posłuchać jej recitalu, pamiętając, że również muzyka była i jest niezwykle ważna na  jej artystycznej drodze - powiedział w rozmowie z Radiem eM kierownik kina Muza Grzegorz Krzywonos

Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury we Włoszczowie, Kino Muza oraz Fundacja Jesteśmy Blisko. Patronat medialny nad akcją objęło Radio eM Kielce.

mjk

PLAKAT.png

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna