Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Sobotnie warsztaty familijne: miseczki, dzbaneczki...

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Sobotnie warsztaty familijne: miseczki, dzbaneczki...

  • 17 sierpnia 2019
  • Dawny Pałac Biskupów Krakowskich w Kielcach
  • 11:00-13:00
  • 8 zł

Muzeum Narodowe w Kielcach zaprasza na warsztaty familijne, które odbędą się 17 sierpnia w Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich w Kielcach.

Podczas sobotnich zajęć na wystawie czasowej "O stołach i bankietach pańskich", uczestnicy obejrzą różne rodzaje naczyń, dowiedzą się z czego były wykonywane i jakie miały przeznaczenie. Następnie w sali warsztatowej każdy uczestnik wykona z gliny rzeźbiarskiej własne wyjątkowe naczynie zainspirowane eksponatami z obejrzanej wystawy.

Organizatorzy zapraszają do skorzystania z familijnych spotkań w Pałacu w Kielcach. W każdą sobotę, w godzinach 11-13, odbywają się zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Poruszają one różnorodną tematykę z dziedziny sztuki, kultury, historii, przyrody, skupioną wokół ekspozycji muzealnej pałacu, a także wydarzeń okolicznościowych. Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi osiem zł. 

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 41 344 40 14 wew. 239 lub 243, tel. kom. 660 957 875

ZOSTAW KOMENTARZ