Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Rozpoczęcie 25. plebiscytu "O Dziką Różę"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Spektakl "Zachodnie wybrzeże" Spektakl "Zachodnie wybrzeże" fot. Dariusz Skrzyniarz

Rozpoczęcie 25. plebiscytu "O Dziką Różę"

  • 11 czerwca 2017
  • Teatr im. Stefana Żeromskiego
  • ul. Sienkiewicza 32

Teatr imienia Stefana Żeromskiego kończy sezon. A to oznacza, że jak co roku zobaczymy powtórki wszystkich premier, które w ostatnich miesiącach weszły do repertuaru naszej sceny dramatycznej. Będzie to możliwe podczas 25. Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę”. Przegląd rozpocznie się w niedzielę 11 czerwca i potrwa tydzień. Widzowie wypełniając specjalny kupon będą mogli zagłosować na najlepszego aktora, aktorkę i spektakl sezonu.

W sezonie 2016/17 do repertuaru kieleckiej sceny weszło 7 spektakli. Od 11 do 17 czerwca obejrzymy kolejno inscenizacje: „Opowieści Lasku Wiedeńskiego”, „Zabić celebrytę”, „Zaucha. Welcome to the .prl”, „Zachodnie wybrzeże”, „Kieł”, „Harper”, „Kropka kreska, kropka kreska”. Widzowie będą mogli wybrać swoich faworytów zarówno spośród aktorów wchodzących w skład stałego zespołu jak i współpracujących z teatrem. To w sumie 43 artystów.

Aktorzy, którzy zbiorą najwięcej głosów otrzymają statuetkę „Dzikiej Róży” podczas gali zaplanowanej na 18 czerwca. Nagroda widzów trafi także do twórców spektaklu, który najbardziej spodobał się w tym sezonie. - Głosy są liczone w teatrze, tradycyjnie w gabinecie dyrektora. Odbędzie się to w niedzielne przedpołudnie w dzień gali. W liczenie angażują się przedstawiciele lokalnych mediów i pracownicy teatru z dyrektorem Michałem Kotańskim na czele. W ostatnich latach dbamy o to, by głosowanie dawało jak najbardziej miarodajne wyniki. Dlatego też prosimy, aby jedna osoba oddawała jeden głos - mówi Paulina Drozdowska, rzecznik Teatru imienia Żeromskiego.

Kupony, dzięki którym odbierzemy darmowe bilety na spektakle i oddamy głos na swoich faworytów będziemy rozdawać w redakcji Radia eM Kielce. Akcję zaczniemy w przyszłym tygodniu. Widzowie, którzy oddadzą głos w plebiscycie wezmą udział w losowaniu nagród.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna