Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Przeboje Whitney Houston

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Przeboje Whitney Houston Hania Stach fot. J. Lenart

Przeboje Whitney Houston

  • 2 czerwca 2017
  • Filharmonia Świętokrzyska
  • ul. Żeromskiego 12, Kielce
  • 19:00
  • 35/40 zł

Hania Stach zaśpiewa w Filharmonii Świętokrzyskiej przeboje Whitney Houston. Wokalistka znana z telewizyjnego talent show wraz z klawiszowcem Jackiem Piskorzem w 2013 roku rozpoczęła projekt muzyczny „Whitney Houston symfonicznie”. Wreszcie zagości on również w Kielcach. Koncert z akompaniamentem Orkiestry Symfonicznej poprowadzi Jacek Rogala, dyrygent i dyrektor FŚ.

Hania Stach jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Na tamtejszym Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej szlifowała swój wokal. Wcześniej odnosiła sukcesy w programach „Idol” i „Szansa na sukces”. Współpracowała między innymi z Natalią Kukulską, Wojtkiem Pilichowskim, Andrzejem Lampertem czy Łukaszem Zagrobelnym. Z kolei Jacek Piskorz ukończył liceum muzyczne w Poznaniu. Następnie pracował jako kierownik muzyczny wielu programów telewizyjnych.

Podczas koncertu coverów Whitney Houston wystąpi także gitarzysta Jakub Kujawa, basista Tomasz Zieliński i bębniarz Przemek Kuczyński. W chórkach zaśpiewają Jagoda Stach, Paulina Brzozowska i Marta Podobas.

Koncert w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się w piątek 2 czerwca o godzinie 19.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna