Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Photon na wakacjach. Konkurs ECN i Grupy MAC dla szkół

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Photon na wakacjach. Konkurs ECN i Grupy MAC dla szkół

  • 22 października 2018
  • Kielecki Park Technologiczny

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Grupa MAC zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „Photon na wakacjach”.

Konkurs ma na celu rozwijanie kompetencji informatycznych, w tym programowania oraz umiejętności korzystania z aplikacji komputerowych, kształcenie umiejętności logicznego, analitycznego myślenia, rozwijanie kompetencji społecznych, takich jak: komunikacja, praca w grupach, udział w projekcie zespołowym oraz aktywizowanie pracy nauczycieli z uczniami.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu wakacyjnej podróży robota Photona wraz z opisem. Musi być ona związana z obchodzoną w tym roku 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości oraz promować patriotyzm.

Prace zostaną ocenione przez komisję konkursową powołaną w Energetycznym Centrum Nauki, składającą się z pracowników Centrum oraz Grupy MAC S.A. Laureaci będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z programowania w Energetycznym Centrum Nauki, podczas których w praktyce zrealizują przygotowaną przez siebie wakacyjną podróż Photona. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie i dostarczenie do Energetycznego Centrum Nauki, podpisanej przez dyrektora szkoły i dostępnej na stronie ECN, deklaracji zawierającej zgłoszenie uczestników konkursu oraz ich opiekunów. Dokumenty do pobrania, w tym również regulamin i zgoda rodziców znajdują się na stronie www.ecn.kielce.pl w zakładce „Photon na wakacjach – konkurs dla szkół”.

Termin składania deklaracji upływa 21 września 2018 r. o godzinie 15.30. Podpisane dokumenty można przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pocztą na adres: Kielecki Park Technologiczny, ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce, z dopiskiem „Konkurs – Photon na wakacjach” lub osobiście (do siedziby KPT, budynek SKYE, p. 1.31). Decyduje data stempla pocztowego.

Termin wykonania i przekazania pracy to 22 października 2018 r.

Szczegóły pod numerami: 41 278 72 49 lub 41 278 72 50.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna