ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Perła w Koronie. Pokaz mody z udziałem niepełnosprawnych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Perła w Koronie. Pokaz mody z udziałem niepełnosprawnych

  • 9 września 2017
  • Galeria Korona Kielce
  • ul. Warszawska 26, Kielce
  • 16.00; 18.30
  • 0 zł

W sobotę 9 września o godzinie 18.30 w galerii Korona odbędzie się niezwykły pokaz mody „Perła w Koronie”. W role modeli wcielą się niepełnosprawni: dzieci, kobiety, mężczyźni. Gościem specjalnym imprezy będzie wokalistka Monika Kuszyńska.

W tym niecodziennym wydarzeniu jako modelka zaprezentuje się m.in Iwona Cichosz, była Miss Świata Głuchych oraz finalistka ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Wcześniej, bo o godzinie 16, Iwona Cichosz spotka się z klientkami sklepu by o la la. Niewidomym modelkom na wybiegu towarzyszyć będą znani kielczanie i wolontariusze.

-Celem wydarzenia jest motywacja ludzi biorących udział w pokazie mody do aktywności na co dzień. Chcemy pokazać, że piękno jest w nas i to ono decyduje kim jesteśmy - mówi Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Podczas imprezy wystąpią również tancerze Studia Tańca i Stylu „Rewanż” w spektaklu „Perła w Koronie”. Choreografem pokazu mody będzie Kamila Drezno, właścicielka szkoły tańca, uczestniczka programu telewizyjnego Taniec z Gwiazdami.

Podczas pokazu będzie można podziwiać piękne makijaże, ubiory, biżuterię, a także obuwie z salonów w Galerii Korona Kielce. -Dla naszych gości przygotowaliśmy także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od naszych najemców – zdradza dyrektor Michał Góźdź.

Tuż po pokazie mody organizatorzy zapraszają na wyjątkowy koncert Moniki Kuszyńskiej, byłej wokalistki zespołu Varius Manx, reprezentantki Polski w 60.Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wstęp na imprezę jest wolny.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna