Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Perła w Koronie. Pokaz mody z udziałem niepełnosprawnych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Perła w Koronie. Pokaz mody z udziałem niepełnosprawnych

  • 9 września 2017
  • Galeria Korona Kielce
  • ul. Warszawska 26, Kielce
  • 16.00; 18.30
  • 0 zł

W sobotę 9 września o godzinie 18.30 w galerii Korona odbędzie się niezwykły pokaz mody „Perła w Koronie”. W role modeli wcielą się niepełnosprawni: dzieci, kobiety, mężczyźni. Gościem specjalnym imprezy będzie wokalistka Monika Kuszyńska.

W tym niecodziennym wydarzeniu jako modelka zaprezentuje się m.in Iwona Cichosz, była Miss Świata Głuchych oraz finalistka ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Wcześniej, bo o godzinie 16, Iwona Cichosz spotka się z klientkami sklepu by o la la. Niewidomym modelkom na wybiegu towarzyszyć będą znani kielczanie i wolontariusze.

-Celem wydarzenia jest motywacja ludzi biorących udział w pokazie mody do aktywności na co dzień. Chcemy pokazać, że piękno jest w nas i to ono decyduje kim jesteśmy - mówi Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Podczas imprezy wystąpią również tancerze Studia Tańca i Stylu „Rewanż” w spektaklu „Perła w Koronie”. Choreografem pokazu mody będzie Kamila Drezno, właścicielka szkoły tańca, uczestniczka programu telewizyjnego Taniec z Gwiazdami.

Podczas pokazu będzie można podziwiać piękne makijaże, ubiory, biżuterię, a także obuwie z salonów w Galerii Korona Kielce. -Dla naszych gości przygotowaliśmy także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od naszych najemców – zdradza dyrektor Michał Góźdź.

Tuż po pokazie mody organizatorzy zapraszają na wyjątkowy koncert Moniki Kuszyńskiej, byłej wokalistki zespołu Varius Manx, reprezentantki Polski w 60.Konkursie Piosenki Eurowizji.

Wstęp na imprezę jest wolny.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna