Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»O Norwegii w Klubie Podróżnika

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

O Norwegii w Klubie Podróżnika

  • 22 listopada 2018
  • Kielce

O Lofotach, fiordach i wyspach północnej Norwegii opowie już 22 listopada w Klubie Podróżnika Marcin Marciniewski, przewodnik i prezes Oddziału Świętokrzyskiego PTTK.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach. – Opowiem o północno-zachodnim wybrzeżu Półwyspu Skandynawskiego, norweskich Lofotach, fiordach, archipelagu wysp u wybrzeża Norwegii. Będzie to relacja z kilku wakacyjnych wypadów, swoiste abecadło miłośnika tamtego regionu – wyjaśnia Marcin Marciniewski. – To co mnie w nim zachwyca to niebywała przyroda. Surowa, ale jednocześnie bogata w faunę i florę – dodaje.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest bezpłatne. W trakcie wykładu prelegent będzie odpowiadał na pytania publiczności. – Zachęcam wszystkich tych, którzy szukają pomysłów na wakacje do Norwegii. Podczas spotkania zaprezentuję zdjęcia, ciekawostki i przekażę informację jak wybrać się tam sprawnie, szybko i możliwie jak najtaniej. Liczę na interakcję osób, które się zjawią. Zdobyte doświadczenie chciałbym przekazać innym i zachwycić ich tą krainą – mówi podróżnik.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna