Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych w Kielcach

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych w Kielcach

  • 18 października 2019
  • Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach
  • 10:00; 18:00

18 października dotrze do Kielc (Wojewódzki Dom Kultury) międzynarodowy Teatr Baniek Mydlanych. Interaktywne widowisko  przygotowane zostało z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 10 lat.

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na wyjątkowe widowisko dla dzieci, zaprezentuje spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkamy się ze znanymi już bohaterami: Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem.  Czekają na nas olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach!

Zapraszamy do magicznej krainy Bańkolandii, gdzie w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia…

I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie rozpacza – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi?

Przygotujcie się więc do prawdziwej mydlanej przygody! Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę  i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości. A więc wyruszajmy na poszukiwanie szczęścia! Otworzy się przed Wami świat prawdziwych cudów i baśni, które artyści tworzyć będą na magicznej scenie Bańkolandii!

 Polecamy dla dzieci od 3 do 10 roku życia!

Seanse w Kielcach odbędywać się będą następująco: dla szkół/ przedszkoli od godziny 10, natomiast familijne od godziny 18.

Uwaga:

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Więcej informacji dostępnych: https://pankoncert.pl/teatr-baniek-mydlanych/ oraz https://www.facebook.com/teatrbaniek

ZOSTAW KOMENTARZ