online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Koncert: Nova Bossa
online button
online button

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Zespół Nova Bossa Zespół Nova Bossa

Koncert: Nova Bossa

  • 18 sierpnia 2017
  • Filharmonia Świętokrzyska
  • ul. Żeromskiego 12, Kielce
  • 19.00
  • 20 zł

Hity twórców brazylijskiej muzyki rozrywkowej zabrzmią na dziedzińcu koncertowym Filharmonii Świętokrzyskiej. W ramach letniej serii imprez tej instytucji wystąpi kielecki zespół Nova Bossa, który porusza się w klimatach przyjemnych brzmień mających korzenie za Oceanem Atlantyckim.

Zespół Nova Bossa powstał pod koniec 2015. Zadebiutował w 3. Maglu Muzycznym w Domu Środowisk Twórczych w Kielcach w 2016 roku. W skład zespołu wchodzą muzycy młodego pokolenia wywodzący się z Kielc. W repertuarze zespołu znajdziemy muzykę rozrywkową: bossa novę, sambę oraz piosenki autorskie Anny Bilskiej.

- W programie naszego koncertu znalazła się bossa nova, czyli kołysanie, a do tego żywiołowa samba. Muzycy przypomną utwory Caymmiego, Barrosy i Jobima. Słysząc te nazwiska możemy sobie wyobrazić jakiego koncertu należy się spodziewać. Zespół Nova Bossa cieszy się dużą popularnością, a w jego skład wchodzą sami znani muzycy na czele z Anią Bilską. Myślę, że publiczność dopisze - mówi dyrektor Filharmonii Świętokrzyskiej Jacek Rogala.

Koncert zespołu Nova Bossa w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się w ten piątek o godzinie 19.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna