Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Impreza „Miedzianogórska Gmina”

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Impreza „Miedzianogórska Gmina”

  • 17 czerwca 2017
  • Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kostomłotach Drugich
  • ul. Stadionowa 3, Kostomłoty Drugie
  • 14:00

Moc atrakcji czeka na uczestników imprezy pod nazwą „Miedzianogórska Gmina”, która odbędzie się w sobotę, 17 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kostomłotach Drugich. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 14. O godzinie 15 zobaczymy inscenizację historyczną z okresu powstania styczniowego w rocznicę Bitwy o Bobrzę przygotowana przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach.

„Miedzianogórska Gmina” to wydarzenie kulturalne, które integruje mieszkańców Miedzianej Góry i ma znakomity walor promocyjny. W tym roku gwiazdą wydarzenia będzie grupa „Wolni Ludzie”, która zabierze nas w niezwykłą, łagodną podróż po rytmach reegae. Występ gwiazdy poprzedni prezentacja zespołu coverovego NEWX.

Podczas całodziennej imprezy przewidziano wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych – dzieciaki mogą liczyć na ciekawe animacje (m.in. gry, konkursy i zabawy sportowo-ruchowe, pokazy i warsztaty tworzenia baniek mydlanych, kącik artystyczny). Będzie również wesołe miasteczko i wszyscy spragnieni pysznego jadła będą mogli m.in. skosztować regionalnych specjałów. Nie zabraknie także naszych miedzianogórskich artystów - zespołów ludowych "Macierzanka" i "Bobrzanki" oraz występu zwyciężczyni "Szansy na sukces" - Bożeny Barchan, a wspólna zabawa zakończy się potańcówką „pod gwiazdami”, którą poprowadzi DJ.

Tym, którym wrażeń będzie mało, organizatorzy proponują półgodzinny pokaz laserowy. Podobnie jak i w ubiegłych latach imprezie towarzyszyć będzie akcja honorowego oddawania krwi. Specjalny "krwiobus" czekać będzie na parkingu przed Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w godz. 14 -17. Wśród honorowych dawców zostaną rozlosowane cenne nagrody.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna