Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Impreza „Miedzianogórska Gmina”

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Impreza „Miedzianogórska Gmina”

  • 17 czerwca 2017
  • Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kostomłotach Drugich
  • ul. Stadionowa 3, Kostomłoty Drugie
  • 14:00

Moc atrakcji czeka na uczestników imprezy pod nazwą „Miedzianogórska Gmina”, która odbędzie się w sobotę, 17 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Kostomłotach Drugich. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 14. O godzinie 15 zobaczymy inscenizację historyczną z okresu powstania styczniowego w rocznicę Bitwy o Bobrzę przygotowana przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach.

„Miedzianogórska Gmina” to wydarzenie kulturalne, które integruje mieszkańców Miedzianej Góry i ma znakomity walor promocyjny. W tym roku gwiazdą wydarzenia będzie grupa „Wolni Ludzie”, która zabierze nas w niezwykłą, łagodną podróż po rytmach reegae. Występ gwiazdy poprzedni prezentacja zespołu coverovego NEWX.

Podczas całodziennej imprezy przewidziano wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych – dzieciaki mogą liczyć na ciekawe animacje (m.in. gry, konkursy i zabawy sportowo-ruchowe, pokazy i warsztaty tworzenia baniek mydlanych, kącik artystyczny). Będzie również wesołe miasteczko i wszyscy spragnieni pysznego jadła będą mogli m.in. skosztować regionalnych specjałów. Nie zabraknie także naszych miedzianogórskich artystów - zespołów ludowych "Macierzanka" i "Bobrzanki" oraz występu zwyciężczyni "Szansy na sukces" - Bożeny Barchan, a wspólna zabawa zakończy się potańcówką „pod gwiazdami”, którą poprowadzi DJ.

Tym, którym wrażeń będzie mało, organizatorzy proponują półgodzinny pokaz laserowy. Podobnie jak i w ubiegłych latach imprezie towarzyszyć będzie akcja honorowego oddawania krwi. Specjalny "krwiobus" czekać będzie na parkingu przed Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w godz. 14 -17. Wśród honorowych dawców zostaną rozlosowane cenne nagrody.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna