ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»II Dogtrekking Świętokrzyski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

II Dogtrekking Świętokrzyski

  • 1 lipca 2017
  • Niestachów
  • 8.30

Biegi i marsze na orientację z psem na smyczy organizuje Fundacja DOGadanka. W Niestachowie w tę sobotę o godzinie 8.30 rozpocznie się drugi Dogtrekking Świętokrzyski, czyli impreza łącząca aktywny wypoczynek na łonie natury z odkrywaniem walorów przyrodniczych regionu w towarzystwie czworonożnego pupila.

- Imprezy dogtrekkingowe odbywają się cyklicznie w całym kraju. To bardzo ciekawa forma spędzania czasu, jeżeli ktoś lubi piękne okoliczności przyrody, których u nas w regionie przecież nie brakuje. To też propozycja dla tych, którzy lubią aktywny qwypoczynek ze swoim pupilem – mówi Aleksandra Bąk, szefowa Fundacji DOGadanka.

Organizatorzy wytyczyli trzy trasy o różnym stopniu trudności. Przebiegają one przez las otaczający Kielce. - Wspierają nas Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Daleszyce. Przecudowny teren został przygotowany dla biegaczy i spacerowiczów. A na dogtrekking zgłaszają się ludzie, którzy traktują tą imprezę, jako formę rekreacji, a przyjeżdżają też tacy, dla których liczy się wynik - mówi Magdalena Pawlik-Paciorek z Fundacji DOGadanka.

Impreza ma charakter zawodów, więc nagrodzeni zostaną ci, którzy najszybciej dotrą na metę. Informacje o warunkach uczestnictwa w wydarzeniu znajdziemy na stronie fundacjadogadanka.org.pl.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna