Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»I Kielecka Konwencja Fitness "Wdech Wydech"

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

I Kielecka Konwencja Fitness "Wdech Wydech"

  • 8 września 2019
  • Hala Legionów, ul. Drogosza 2
  • 10:00-17:00
  • 30 zł

I Kielecka Konwencja Fitness pod nazwą „Wdech Wydech” odbędzie się 8 września w kieleckiej Hali Legionów. Rozpocznie się o godzinie 10.

Konwencję poprowadzą doświadczone kieleckie instruktorki oraz propagatorki zdrowego stylu życia. Ich starania doceniło rodzinne miasto – patronem imprezy jest prezydent Bogdan Wenta.

Na głównej płycie odbędą się zajęcia „Wdech”, czyli energiczne, mocne, o wysokiej intensywności. To na przykład: Deep Work, Tabata, Aerodance. Drugą część wydarzenia stanowić będzie „Wydech”. – Tutaj możemy liczyć na spokojniejszą formę zajęć, jak na przykład pilates, czy joga. Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie, a w tym wypadku, stosując naprzemiennie wdech i wydech, zachowamy równowagę – zauważa Olga Kowalińska.

Ale to nie wszystko, co tego dnia odbędzie się w Hali Legionów. Na konwencji będzie również strefa treningu funkcjonalnego, TRX, Cross Fit. – Przygotowujemy także przestrzeń dla dzieci, mam, kobiet w ciąży oraz seniorów. Zadbamy o to, aby nikt nie był głodny, ponieważ będą z nami kieleckie food trucki wypełnione jedzeniem, kawą i napojami – mówi druga z organizatorek, Magdalena Węgrzyn.

– I mamy jeszcze coś. Podczas I Kieleckiej Konwencji Fitness zaprezentują się lokalne studia treningu personalnego, kluby fitness, gabinety fizjoterapii i dietetyki.  Wrzesień to taki miesiąc, gdzie po wakacjach mamy dużo energii i motywacji do ćwiczeń, dlatego to najlepszy moment, żeby rozejrzeć się za klubem fitness, czy trenerem personalnym. Najlepsza ku temu okazja już 8 września – stwierdza Węgrzyn, która na co dzień prowadzi Studio Ruchu Mięta w Kielcach.

 Bilety na wydarzenie w cenie 30 zł dostępne na stronie: https://eventon.click/wydarzenia/wdechwydechkielce/ . Dzieci do lat 15 uczestniczą w konwencji bezpłatnie. Zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/wdechwydechkielce/.

ZOSTAW KOMENTARZ