ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Folk & roll & dance

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Zagan Acoustic Zagan Acoustic

Folk & roll & dance

  • 21 lipca 2017
  • Filharmonia Świętokrzyska
  • ul. Żeromskiego 12, Kielce
  • 19.00
  • 20 zł

Usłyszymy jazz, folk, muzykę klezmerską, taneczną i to podczas jednej imprezy kulturalnej. Taką mieszankę kielczanom zaproponuje zespół Zagan Acoustic, który w ten piątek wystąpi w Filharmonii Świętokrzyskiej w koncercie zatytułowanym „Folk & roll & dance”. Muzycy wykonają swoje autorskie kompozycje oraz takie przeboje jak „Libertango” Astora Piazzolli czy „Summertime” George’a Gershwina.

- Dwa lata temu ukazała się płyta „Folk&roll” autorstwa tego zespołu, stąd też wziął się tytuł naszego koncertu. Wydawnictwo zawiera polskich kompozytorów, którzy napisali utwory specjalnie dla grupy Zagan Acoustic. W nagraniach brał udział także Krzesimir Dębski, nie tylko jak kompozytor, ale też jako skrzypek. A u nas zagra podstawowy skład, czyli akordeonista, skrzypek, kontrabasista i klarnecista. Szykuje się spora różnorodność - zapowiada Jacek Rogala, dyrektor Filharmonii Świętokrzyskiej.

Piątkowy koncert w Filharmonii Świętokrzyskiej rozpocznie się o godzinie 19. Są jeszcze wolne miejsca na tą imprezę. Bilety zakupimy zarówno w kasach instytucji, jak i za pośrednictwem jej strony internetowej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna