Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»"Dzieci z Bullerbyn" i święty Mikołaj

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

"Dzieci z Bullerbyn" i święty Mikołaj

  • 8 grudnia 2018
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • 14.00, 16.30
  • od 60 do 80 zł

Już 8 grudnia w Kieleckim Centrum Kultury będzie można zobaczyć niezwykłe widowisko teatralne "Dzieci z Bullerbyn". Przedstawienie będzie połączone z wizytą Świętego Mikołaja.

Grudniowe spektakle "mikołajkowe" dla dzieci to już wieloletnia tradycja wprowadzona do repertuaru przez Prom-Art. Tym razem widzowie przeniosą się w kolorowy świat dziecięcej wyobraźni, opowiedziany przez Lisę - główną bohaterkę "Dzieci z Bullerbyn". Proponowane widowisko to słynna opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn, którą zna niemal każdy, bowiem powieść Astrid Lindgren jest szkolną lekturą, a zarazem jedną z ukochanych książek dzieciństwa kilku pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą obejrzeć jej sceniczną wersję okraszoną bajkową scenografią oraz znakomitą grą aktorów stołecznego teatru Syrena.

Współautorem adaptacji i reżyserem przedstawienia „Dzieci z Bullerbyn” jest Krzysztof Jaślar, którego muzyczne spektakle („Zamach na MoCarta” czy „Śpiewnik Pana Wasowskiego”) są przebojami Teatru Syrena. Jak zwykle w przypadku przedstawień dla dzieci, tak i tym razem, spektakl pełen jest pięknych, melodyjnych piosenek, muzyki i tańca.

Wspólne rodzinne wyjście do teatru będzie najcenniejszym prezentem gwiazdkowym, zwłaszcza że widzów przywita tradycyjnie Święty Mikołaj ze swoją ekipą i prezentami dla najmłodszych widzów.

Spektakle odbędą się o godzinie 14 i 16.30. Bilety w cenie od 60 do 80 złotych do nabycia w kasach Kieleckiego Centrum Kultury i Polskiego Biura Podróży, a także na bilety24.pl,  kupbilecik.pl i promart-kielce.pl. Zakup biletu dla rodzica nie obowiązuje jedynie w przypadku, gdy dziecko siedzi na kolanach swojego opiekuna.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna