Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Ani Mru Mru w programie „Ostatnie takie trio”

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Ani Mru Mru w programie „Ostatnie takie trio”

  • 22 października 2017
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • pl. Moniuszki 2b, Kielce
  • 16.00
  • 85/75/65/55 zł

„Ostatnie takie trio” to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było? Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy.

Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę parodiowanych „brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy”. „Ostatnie takie trio” to coś czego na pewno nie wolno przegapić…

Kieleckie Centrum Kultury, 22 października, godz. 16

Ceny biletów: parter, amfiteatr - 85 zł, loże – 75 zł, balkon strefa I-65 zł, balkon strefa II 55 zł.

Bilety dostępne: serwis on line: bilety24.pl, kasy Kieleckiego Centrum Kultury, kasy Polskiego Biura Podróży ul. Sienkiewicza Kielce.

Zakup biletów z rabatem oraz rezerwacje tylko u organizatora koncertu – Agencji Prom-Art: tel. 504 131 905, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. http://www.promart-kielce.pl.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna