Zorro

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»"Alicja w Krainie Czarów"

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

"Alicja w Krainie Czarów"

  • 11 grudnia 2018
  • Duża Scena Kieleckiego Centrum Kultury
  • 8.30, 12.00, 18.00
  • 28 zł, 40 zł, 50 zł

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl "Alicja w Krainie Czarów", który będzie można zobaczyć od 11 do 14 grudnia na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

"Alicja w Krainie Czarów" to najnowsze widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.: Kota o kilku obliczach, śmiesznego Królika, barwnych Kwiatów, Motyli, czy też stepujących Stonóg. Niezwykłość przedstawienia podkreślona będzie również poprzez warstwę plastyczną obrazu: ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów oraz bajkową scenografię.

Spektakl realizowany jest w radosny i kolorowy sposób, twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Mnogość choreografii w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji.

W spektaklu wystąpią zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

Terminy spektakli:

11 do 13 grudnia spektakle szkolne: godz. 8.30, 12.00

Bilety w cenie: 28 zł

14 grudnia spektakl wieczorny: godz. 18.00

Bilety w cenie: 40zł, 50zł, dzieci i młodzież do 16 lat 28zł

Rezerwacja pod nr tel. 41 36 76 712 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarezerwowane bilety można odbierać 2 tygodnie przed spektaklem.

UWAGA! W spektaklu używane są światła stroboskopowe.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna