Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Agnieszka Chylińska Forever Child 2017

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Agnieszka Chylińska Forever Child 2017

  • 3 listopada 2017
  • Grand MUSIC CLUB
  • ul. Sienkiewicza 78, Kielce
  • 19.00 (17.30 - early entrance)
  • 69 zł / 99 zł

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek! Chylińska powróciła na polską scenę w wielkim stylu, ukazując jednocześnie swoją odmienną, niż ostatnim razem, odsłonę. I mimo że „Forever Child” nadal jest oparty na elektronice, to jednak w porównaniu z poprzednim krążkiem więcej na nim rockowego, tak charakterystycznego dla tej wokalistki, pazura. Pierwszy utwór z krążka - „Królowa łez” - został odsłuchany w serwisie YouTube ponad 45 milionów razy, przez co zyskał status Diamentowego Singla. Fakt ten chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo wyczekiwany był powrót Agnieszki Chylińskiej.

„Forever Child” jest zaskakującą i nieoczywistą muzyczną wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

„Forever Child” pokrył się podwójną platyną, zaś promująca go trasa koncertowa cieszyła się tak ogromnym powodzeniem i entuzjazmem fanów, że wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie, a bilety znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni. Niebywałym powodzeniem cieszyły się również europejskie koncerty artystki na początku tego roku. Na koncertach „Forever Child Tour” ta ogromnie charyzmatyczna wokalistka zaskakuje i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Podczas trasy koncertowej nie brakuje także przebojów O.N.A. i formacji Chylińska.

Uwaga! - następuje zmiana miejsca koncertu na Grand MUSIC CLUB (pierwotnie koncert miał się odbyć w Targach Kielce). Wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

17:30 otwarcie drzwi dla Early Entrance

18:00 otwarcie drzwi

19:00 Agnieszka Chylińska

Bilety: 69 zł / 99 zł Early Entrance do 22.10

89 zł / 119 zł Early Entrance

Dostępność : https://ticketlive.bilety24.pl/

Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletin, Ticketmaster, Empik, Media Markt, Saturn

Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie.

Sugerujemy by zapewnić dzieciom słuchawki wyciszające i wcześniej skontaktować się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu wysłania oświadczenia.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE proszone są o kontakt : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu wysłania oświadczenia. Infolinia : 22 541 21 32

Organizatorzy : Agencja Koncertowa Ewa – K oraz Music Company

Więcej informacji : www.koncerty.kielce.pl

Infolinia : 664 008 130

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna