Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
NAJBLIŻSZE TRANSMISJE VIDEO ONLINE
POGODA
KIELCE
BUSKO-ZDRÓJ
KIELCE
Zwrot podatków
PSONI300250
UNISK300250
Vive
KOŚCIÓŁ

GALERIA

PUBLICYSTYKA
CIEKAWOSTKI
ZTM1260600
AKADEMIA FINANSÓW

KRUS - X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Na laureatów Konkursu etapu powiatowego, wojewódzkiego oraz ogólnokrajowego czekają atrakcyjne nagrody, multimedialne oraz akcesoria sportowe.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, związanych z obecnością zwierząt w gospodarstwach rolnych. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Aby przystapić do konkursu należy wykonać pracę plastyczną w formacie A3, w dowolnej technice na temat zapobiegania wypadkom i chorobom związanym z obecnością zwierząt w gospodarstwie rolnym. Na każdym etapie konkursu zgłoszone prace oceniane będą w podziale na dwie kategorie wiekowe (kl. 0-III i IV-VIII), według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu oraz walory estetyczne pracy.

Szczegółowe zasady organizacji i przebiegu konkursu określa jego regulamin. Regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne na stronie internetowej : https://www.krus.gov.pl/fileadmin/moje_dokumenty/obrazki/Dokumenty/Wydarzenia_2020/ Rrgulamin_konkursu_plastycznego_2020.pdf

Termin zgłaszania prac plastycznych upływa 28.02.2020 roku. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie.

Nowy numer!
15/2020 15/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ