Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»10. Konkurs na Najsmaczniejszą Potrawę Powiatu Kieleckiego i 14. Powiatowy Przegląd Kapel Ludowych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

10. Konkurs na Najsmaczniejszą Potrawę Powiatu Kieleckiego i 14. Powiatowy Przegląd Kapel Ludowych

  • 16 lipca 2017
  • Rynek w Rakowie
  • 14.00

Starostwo Powiatowe w Kielcach organizuje 10. Konkurs na Najsmaczniejszą Potrawę Powiatu Kieleckiego oraz 14. Powiatowy Przegląd Kapel Ludowych. Ta podwójna impreza odbędzie się w niedzielę 16 lipca na rynku w Rakowie.

Konkurs na najsmaczniejszą potrawę powiatu kieleckiego odbywa się co roku i stał się tradycją kulinarną naszego regionu. W wydarzeniu biorą udział koła gospodyń wiejskich, zespoły obrzędowe, właściciele gospodarstw agroturystycznych oraz mieszkańcy powiatu. Nasi kucharze będą gotować dania z wykorzystaniem kaszy, czyli jednym z najbardziej charakterystycznych produktów dla tradycyjnej kuchni Kielecczyzny. W tym roku po raz pierwszy potrawy będzie oceniał Rafał Korus, szef kuchni Best Western Grand Hotel w Kielcach. Ponadto, po konkursie Starostwo Powiatowe w Kielcach wyda broszurę zawierającą wszystkie przepisy, które pojawiły się podczas imprezy. Zmaganiom kulinarnym będzie towarzyszył Powiatowy Przegląd Kapel Ludowych. W skład zespołów, które będą umilały czas uczestnikom zabawy w Rakowie wchodzą utalentowani i doświadczeni muzycy.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna