Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Restauracja i klub Bohomass Lab, mieszczące się przy ulicy Kapitulnej w Kielcach, przeszły kontrolę Sanepidu. Inspektorzy stwierdzili, że lokal nie powinien działać, bo nie ma podłączenia do wodociągu publicznego. Właściciel restauracji ma na ten temat inne zdanie.

Skąd pochodzi woda używana w restauracji i klubie Bohomass Lab, które mieszczą się przy ulicy Kapitulnej w Kielcach, i czy jest ona zdatna do picia? Właściciel lokalu, Maksymilian Materna, przekonuje, że ma wodę z wodociągu dzięki uprzejmości sąsiadów. Tymczasem do naszej redakcji zostały przysłane zdjęcia, na których widać, że czerpie ją z... beczkowozu. Sanepid nie może jednak przeprowadzić teraz kontroli. Dlaczego?

Kilka dni temu kielecka restauracja i klub Bohomass Lab, które mieszczą sie przy ulicy Kapitulnej, zostały zamknięte. Właściciel lokalu, Maksymilian Materna, poinformował na Facebooku, że woda wykorzystywana w restauracji nie przeszła badań sanepidowskich. W piątek lokal został jednak ponownie otwarty. Materna twierdzi, że ma wodę dzięki… uprzejmości sąsiadów.

Koncert: World Trio III

niedziela, 24 stycznia 2016 11:10

Najnowszy projekt duetu Jorgos Skolias i Bronisław Duży. Poszerzony o perkusję, na której gra Antonis Skolias, duet zyskał nowe brzmienie i nową energię. World Trio III zagra 24 stycznia w klubie bohomass lab. Start imprezy o godzinie 20.

Koncert: Fish Emade

sobota, 27 lutego 2016 21:58

Po niemal 15 miesiącach, Fisz i Emade z Tworzywem wracają do Kielc. Zagrają 27 lutego w klubie bohomass lab. Start o godzinie 21.

Koncert: Organek

wtorek, 02 lutego 2016 21:54

Organek to zespół sygnowany nazwiskiem lidera, autora muzyki oraz tekstów - Tomasza Organka. Muzyka kwartetu realizowana na żywo wymyka się jednoznacznym rockowym aranżacjom zawartym na płycie „Głupi”, pchając zespół bardziej w stronę spektaklu, w którym improwizacja i nieskrępowana ekspresja sceniczna przyciągają coraz większe rzesze słuchaczy poszukujących tego, co unikatowe, wolne i prawdziwe. Zespół zagra w sobotę 2 lutego w klubie bohomass lab. Start imprezy o godzinie 21.

Strona 1 z 2