online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Ekoaktywni»Radio eM Kielce realizowało projek edukacji ekologicznej - "Ekoświętokrzyskie.... - edycja druga"
online button
online button

Ekoaktywni

Radio eM Kielce realizowało projek edukacji ekologicznej - "Ekoświętokrzyskie.... - edycja druga"

15 listopada 2016 / Tekst

W okresie od 05.08.2016 do 15.11.2016. Radio eM Kielce realizowało projekt "Ekoświętokrzyskie – edukacja w zakresie ochrony środowiska skierowana do mieszkańców województwa świętokrzyskiego za pomocą mediów regionalnych - edycja 2".

W ramach projektu wydamy 5 dodatków tematycznych (czterostronicowych) oraz 10 artykułów całostronicowych z zakresu ekologii i ochrony środowiska, każdy w nakładzie 20 000 egz. Całość ukaże się w Tygodniku eM Kielce na terenie powiatu kieleckiego a w gazecie znajdziemy takie tematy jak: gospodarka niskoemisyjna, ochrona i zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi - przydomowe oczyszczalnie ścieków, odnawialne źródła energii, racjonalne gospodarowanie odpadami i ochrona powierzchni ziemi - programy gospodarowania odpadami, budownictwo ekologiczne, zdrowe nawyki żywieniowe, eko-żywienie, jak mądrze kupować, jak rozpoznać eko, czy eko nam się opłaca, interakcja zachodząca między środowiskiem a jego mieszkańcami, rolnictwo ekologiczne i agroturystyka, kształtowanie postaw proekologicznych, uprawy ekologiczne i ekorolnicy, ochrona lasów, transport i komunikacja ekologiczna, termomodernizacja budynków spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Projekt został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 51.779 zł.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay