Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»GALERIA»KIELCE FOTO ZDJĘCIA

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

Korona Kielce - Wisła Kraków cz.2

czwartek, 18 maja 2017 15:53

Piłkarze Korony Kielce odnieśli pierwsze, historyczne zwycięstwo w grupie mistrzowskiej, dzięki któremu awansowali na 5. miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Macieja Bartoszka pokonali Wisłę Kraków 3:2 (1:2), choć spotkanie przysporzyło wiele kontrowersji. Przy bramce na 2:2 Mateusza Możdżenia sędzia nie odgwizdał faulu na Łukaszu Załusce, chwilę później podyktował wątpliwy rzut karny. 

Stowarzyszenie „Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają” po raz kolejny wesprze byłego piłkarza, którego po zakończeniu kariery nie oszczędził los. Arbitrzy ze Świętokrzyskiego 7 stycznia 2017 roku zorganizują turniej, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Pawła Kozaka - byłego zawodnika Korony Kielce i Wisły Kraków.

Korona podejmuje "kryzysową" Wisłę

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 13:19

Korona Kielce w 6. kolejce LOTTO Ekstraklasy podejmie na Kolporter Arenie Wisłę Kraków. Najbliższy rywal „Żółto-czerwonych” w dotychczasowych kolejkach zawodzi i z trzema punktami na koncie zamyka ligową tabelę. Kielczanie przed własną publicznością będą chcieli wykorzystać kryzys „Białej Gwiazdy” i sięgnąć po komplet punktów. 

Piłkarze Korony Kielce przygotowują się do poniedziałkowego meczu 6. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym na swoim stadionie zmierzą się z zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Wisłą Kraków. Do treningów z drużyną po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił Zbigniew Małkowski. 

Jakub Meresiński i Marek Citko, którzy byli bardzo bliscy przejęcia Korony Kielce, podpisali dziś umowę dotyczącą kupna Wisły Kraków. Biznesmeni kupią od Bogusława Cupiała, dotychczasowego prezesa Wisły większościowy pakiet akcji.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay